Kancelaria Wonama z Bytomia


Kancelaria Wonama z Bytomia to profesjonalna grupa prawników, którzy specjalizują się w kompletnej obsłudze prawniczej dla przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Trzonem usług kancelarii są sprawy związane z zobowiązaniami, windykacją komorniczą, wykupem wierzytelności, analizą zdolności finansowej kontrahentów i factoringiem. Kancelaria Wonama ma możliwość pochwalić się wieloma sukcesami na polu obsługi prawnej, współpracując z wieloma dużymi jednostkami oraz oferując im zawsze ważną oraz dobrą analizę oraz obsługę prawną.

Jeżeli mają Państwo problem z dłużnikiem, chcą przeprowadzić analizę finansową klienta, rozpocząć windykację komorniczą bądź też uzyskać radę prawną - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu e-mail lub też telefon. Zachęcamy również do odwiedzin w Kancelarii przy ul. Moniuszki 20, 41-902 https://kancelariawonama.pl/ Bytom (pracujemy w dni robocze w godzinach 07:00 - 15:00). Każdy, kto zgłosi do nas chęć podjęcia współpracy ma gwarancję odpowiedzialnej obsługi prawniczej - jesteśmy grupą prawników, która z troską oraz empatią zajmuje się dowolnym kłopotem z prawem.

Komentarze: 1


noavatar.png
Jaguś 2022-07-30

Szybko wezwałem Hanię o grabulę, pozostawił przyjęty spośród witalnością również po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd pobrał dystynkcję w Klamrze Wspólnym Armia Narodowego.